Współpraca ze świadomym wagi techniki, właścicielem obiektu.

Przez w
397
Współpraca ze świadomym wagi techniki, właścicielem obiektu.

Jak współpracuje się ze świadomym wagi techniki w obiekcie właścicielem, który poszukuje partnerstwa merytorycznego i wiedzy u dostawcy usług FM

Niezwykle cieszy nas, że stale rośnie świadomość tego, jak istotne dla biznesu jest pozyskanie wsparcia profesjonalnego partnera w zakresie facility managementu. Coraz liczniejsza grupa właścicieli obiektów zdaje sobie sprawę, że rozważny wybór dostawcy usług FM ma kluczowe znaczenie dla zdrowia i bezpieczeństwa użytkowników budynku, a także dla wydajności i ciągłości funkcjonowania firm, które się w nim mieszczą. 

Dynamicznie zmieniająca się branża nieruchomości oraz ogromna konkurencja na rynku skłania klientów do świadomych wyborów oraz poszukiwania najlepszych specjalistów. W dzisiejszych czasach nowoczesne i zaawansowane technologicznie nieruchomości wymagają opieki i wsparcia wykwalifikowanych ekspertów, stale podnoszących swoją wiedzę i kompetencje, chociażby w obszarze nowych technologii czy rozwiązań proekologicznych. Świadomy klient branży FM z pewnością spyta o kompetencje i działania, jakie firma podejmuje w zakresie zrównoważonego rozwoju. My, jako FM Solutions wdrażamy te założenia w naszej działalności biznesowej i staramy się edukować w kwestiach ekologicznych zarówno naszych pracowników jak i partnerów. 

Facility management nie sprowadza się jedynie do usług prostej ochrony czy utrzymania czystości, ale obejmuje obsługę techniczną, infrastrukturalną oraz administracyjną obiektów, specjalistyczne serwisy, wykonawstwa instalacji, przebudowy, modernizacje oraz consulting. Świadomy właściciel obiektu nie będzie poszukiwał jedynie „usługodawcy”, ale czegoś więcej – merytorycznego partnerstwa, które zapewni komfort i bezpieczeństwo.

(wypowiedź Grzegorza Gałki dla magazynu Obiekty)

54321
(2 votes. Average 5 of 5)
Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *